بهترین پایه نگهدارنده مانیتور|راهنمای خرید(9 مدل پرفروش2024)

0 64

یکی از وسیله‌های جانبی کامپیوتر که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده بهترین پایه نگهدارنده مانیتور است. این وسیله با ثابت کردن مانیتور روی میز یا دیوار باعث می‌شود که شما بتوانید مانیتور را در ارتفاع دلخواه تنظیم کنید و نیازی به استفاده از استندهای خاص برای قرار دادن در زیر نمایشگر نداشته باشید. در این مقاله علاوه بر معرفی این وسیله به نکات مهم قبل از خرید نیز اشاره کرده ایم.از شما دعوت می‌کنیم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پایه نگهدارنده مانیتور چیست؟ چه کاربردی دارد؟

بهترین پایه نگهدارنده مانیتور چیست
معرفی بهترین پایه نگهدارنده مانیتور

پایه نگهدارنده مانیتور یک بازوی قوی برای حفظ و پشتیبانی صفحه نمایشگر است. از این وسیله برای نگه داشتن مانیتور، نوت بوک، لپ تاپ و موارد مشابه دیگر استفاده می‌شود. شما می‌توانید با نصب نمایشگرهای خود روی این پایه آنها را در زوایای دلخواه روی میز تحریر یا دیوار نصب کنید. البته زاویه این بازوها را می‌توانید در صورت نیاز تغییر دهید.

اگر پایه‌های دیواری را برای خود انتخاب کنید دیگر لازم نیست که مانیتور را روی میز قرار داده و فضای آن را اشغال کنید. بنابراین ایجاد فضای بیشتر روی میز را می‌توان از دیگر کاربردهای این وسیله به حساب آورد.

در هنگام خرید پایه نگهدارنده مانیتور به چه نکاتی توجه کنیم؟

نکات مهم خرید پایه نگهدارنده مانیتور
نکات ضروری قبل از خرید پایه نگهدارنده مانیتور

در هنگام خرید بهترین پایه نگهدارنده مانیتور بهتر است به موارد زیر توجه کنید.

  1. یکی از بزرگترین محاسن پایه نگهدارنده جلوگیری از دردهای گردن است. بنابراین ضروری است که محصول مورد نظر شما به لحاظ زاویه و ارتفاع قابل تنظیم باشد.
  2. محل اتصال پایه به دیوار یا میز باید مستحکم باشد تا بتواند وزن مانیتور را به خوبی تحمل کند.
  3. برخی از نگهدارنده‌ها 2 الی 3 بازو دارند که برای نگهداشتن همزمان 2 یا 3 مانیتور طراحی شده‌اند. بنابراین بهتر است که قبل از خرید تعداد نمایشگرهای خود را در نظر بگیرید.
  4. ماده اولیه که بازوها با آن ساخته شده‌اند اغلب از جنس فلز است. طبیعتاً نمونه‌های فلزی مطمئن‌تر و محکم‌تر هستند. بنابراین بهتر است که مدل های فلزی را تهیه کنید.
  5. اگر قصد نصب مانیتور روی دیوار را دارید توجه کنید که پایه آن دیواری باشد؛ زیرا محل اتصال نمونه‌های دیواری با رو میزی به کل با یکدیگر متفاوت هستند.
  6. توصیه ما تهیه محصولی با طراحی و ساخت باکیفیت است. اما در صورتی که بودجه محدودی برای خرید آن در نظر گرفته‌اید محصولات میان‌رده نیز می‌توانند نیازهای شما را برطرف کنند.
  7. هنگام خرید پایه نگهدارنده مانیتور مطمئن شوید که محل نصب پایه و مانیتور با یکدیگر سازگار هستند. به طور استاندارد سوراخ‌های مانیتور با فاصله 100mm از هم قرار دارند. اما ممکن است این عدد در نمایشگرهای خیلی بزرگ یا کوچک کمی متفاوت باشد.

جمع بندی بهترین پایه نگهدارنده مانیتور

با مطالعه این مقاله دانستیم که بهترین پایه نگهدارنده مانیتور چیست و چه کاربردی دارد. همچنین به برخی از نکات مهم که هنگام خرید این محصول ضروری است اشاره کردیم. پایه نگهدارنده محاسن زیادی که یکی از آنها قابلیت تنظیم نمایشگر در ارتفاع و زاویه دلخواه است. اگر مدت زمان زیادی را در طول روز به صفحه نمایشگر خیره هستید این وسیله کاربرد زیادی برای شما خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.